Projektmenedzser

Negyedszázados tapasztalattal rendelkező cégünk keresi kiváló csapatának új, hazai és uniós forrásból megvalósuló pályázatok írásában, menedzselésében jártas tagját.

Feladatok

  • Pályázatfigyelés
  • Projektek előkészítése
  • Pályázatírás
  • Menedzsment
  • Hazai és külföldi partnerekkel történő kapcsolattartás
  • Pályázati elszámolások készítése, benyújtása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Hazai és nemzetközi pályázatok írásában és menedzselésében szerzett minimum 2 éves tapasztalat
  • Pályázati eljárásrendek, jogszabályok ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó szervező- és problémamegoldó képesség
  • Kreativitás
  • Csapatszellem
  • B kategóriás vezetői engedély

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Családbarát, belvárosi munkahely
  • Kiváló közösség
  • 25 éves tapasztalat és ismeretek megosztása

Munkavégzés helye

Miskolc

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal 2020.11.06. 10 óráig: hr@mfu.hu